-

Ботев Гълъбово

17.00

loko pomorie 1 1

В двубой от 21 кръг на Втора професионална лига Локомотив завърши 1:1 с Поморие. Двата отбора изиграха двубой с много положения пред двете врати. Резултата откри Поморие след гол Тютюков в 29-тата минута, но минута по-късно Кямил изравни. Железничарите могат да съжаляват повече за равенството, тъй като през втората част топката на няколко пъти бе много близо до това да посети вратата на гостите.

Резултати и класирането след играните срещи от 21 кръг може да видите кликвайки тук.

ЛОКОМОТИВ – ПОМОРИЕ 1:1

0:1 Тютюков 29, 2:0 Кямил 30

ЛОКОМОТИВ: 24 Любенов, 3 Петков, 88 Зюмбулев, 23 Василев, 21 Контохристос, 26 Милошев (55-Тайдер), 20 Кямил (85-Тодоров), 7 Александров (65-Стефанов), 77 Вачев, 9 Чаворски, 11 Романов /Резерви - 1 Витков, 15 Горанов, 5 Пунев, 14 Николов, 10 Стефанов, 17 Тодоров, 8 Тайдер/ Старши треньор – Младен Додич

ПОМОРИЕ : 12 Тодоров, 10 Расим (72-Стефанов), 7 Тютюков, 5 Петков, 11 Илиев (81-Божинов), 18 Петков, 25 Танев (90+2-Христов), 13 Коев, 19 Орачев, 3 Таушанов, 8 Казаков /Резерви - 30 Теменлиев, 9 Христов, 20 Божинов, 14 Жеков, 17 Христов, 21 Стефанов/ Старши треньор – в

СТАДИОН „Локомотив“

lokomotiv dobrudzha 2 0

Локомотив записа втора поредна победа през пролетния дял на сезон 2018/2019. Железничарите надделяха с 2:0 над Добруджа (Добрич). Първата част на двубоя завърши 0:0, но два гола на Александър Александров през второто полуреме донесоха победата на Локомотив. Със спечелните три точки от победата железничарите запазиха на осмо място във временното класиране, но се приближиха с една стъпка до водачите във Втора лига.

Останалите резултати и класирането след 19 кръг може да видите кликвайки тук.

ЛОКОМОТИВ – ДОБРУДЖА 2:0

1:0 Александър Александров 69, 2:0 Александър Александров 90+1

ЛОКОМОТИВ: 24 Любенов, 3 Петков, 88 Зюмбулев, 23 Василев, 21 Контохристос, 26 Милошев (57-Стефанов), 20 Кямил (87-Горанов), 7 Александров, 77 Вачев (83-Тайдер), 9 Чаворски, 11 Романов /Резерви - 1 Витков, 15 Горанов, 5 Пунев, 14 Николов, 10 Стефанов, 19 Йорданов, 8 Тайдер/ Старши треньор – Младен Додич

ДОБРУДЖА : 12 Кунчев, 22 Димитров, 3 Венков, 27 Николаев (46-Пешков), 5 Григоров, 14 Петров, 7 Минков, 4 Паланков, 26 Кабобола, 15 Тончев (85-Кръстев), 11 Тирон (75-Кирилов) /Резерви - 1 Ангелов, 25 Куманов, 10 Колев, 17 Кирилов, 9 Пешков, 99 Кадир, 19 Кръстев/ Старши треньор – Емил Велев

СТАДИОН „Локомотив“ - 350 зрители

lokomotiv pomorie

В събота от 15:30 часа, на стадион Локомотив посрещаме Поморие. Гостите са обигран и корав отбор, който е с една позиция пред нас във временното класиране на Втора професионална лига. За ваше улеснение билетите за двубоя вече са налични за закупуване в интернет (кликнете тук за да закупите билет), както и в касите в НДК, ОМВ, Ориндж и др. (вижте списък кликвайки тук).

Елате и подкрепете Локомотив по пътя, който заедно вървим!!!

lokomotiv ludogorets2 0 3

В първия си двубой от пролетния дял на сезон 2018/2019 Локомотив победи с 0:3 на втория отбор на Лудогорец (Разград). Железничарите надиграха младите си съперници, след като през първото полувреме поведоха с голове на Петков и Вачев. През втората част разградчани се опитаха да променят развоя на мача, но втория гол на Вачев предреши крайния победител. Със спечелните три точки от победата железничарите се изкачиха на осмо място във временното класиране.

Останалите резултати и класирането след 18 кръг може да видите кликвайки тук.

ЛУДОГОРЕЦ 2ЛОКОМОТИВ 0:3

0:1 Марио Петков 26, 0:2 Цветомир Вачев 42, 0:3 Цветомир Вачев 75

ЛУДОГОРЕЦ 2 : 29 Наумов, 51 Будинов, 45 Климентов (78-Петров), 81 Митков, 82 Йорданов, 64 Янков, 87 П. М. Петров, 31 Вълчев, 58 Илиев (64-Кельовлуев), 72 Дост, 63 Рибейро (52-Стефанов) /Резерви - 24 Симеонов, 80 Стефанов, 53 Марков, 62 Томов, 97 Кънчев, 50 Петров, 74 Кельовлуев/ Старши треньор – Радослав Здравков

ЛОКОМОТИВ: 24 Любенов, 3 Петков, 88 Зюмбулев, 23 Василев, 21 Контохристос, 26 Милошев (70-Горанов), 20 Кямил (86-Тайдер), 7 Александров, 77 Вачев, 9 Чаворски (78-Стефанов), 11 Романов /Резерви - 1 Витков, 15 Горанов, 5 Пунев, 94 Петков, 10 Стефанов, 19 Йорданов, 8 Тайдер/ Старши треньор – Младен Додич